DORUČENIE

Doručenie zabezpečíme veľmi rýchlo, najdlhšie však do 5. až 7. pracovných dní.
Preprava je možná prostredníctvom: GLS.
Cena za dopravu je 3,90 €. Doprava pri objednávkach nad 50 € je zadarmo.
Vaša objednávka je expedovaná z Českej Republiky, kde balíček odovzdáme českému GLS, ktorý ho doručí na Slovensko. Po Slovensku balíček rozvezie slovenský GLS.

×

KVALITA A POTLAČ

Nami ponúkane tričká sú bavlnené, veľmi príjemné na nosenie. Kvalitné spracovanie produktov a potlače je pre nás samozrejmosťou. Potlač je spracovaná digitálnou technológiou. Každý kus je unikátny. Potlači sa venujeme už niekoľko rokov.

×

PLATBA

Zaplatiť za objednávku je možné prevodom na náš účet, platobnou kartou a internet bankingom cez platobnú bránu GoPay, prostedníctvom účtu PayPal alebo na dobierku. Všetky platby sú momentálne bez poplatku, teda zadarmo.

×

KONTAKT NA NÁS

V prípade potreby sme k dispozícii v pracovné dni od 10:00 do 18:00 na tel. čísle: 00421 950 868 559
alebo emaili: info@letriko.sk
Kontaktný formulár môžete vyplniť tu.

×

Pri nákupe od 50€ doprava zadarmo!

Oficiálne pravidlá súťaže na našej FB stránke letriko.

Aby sme neporušovali slovenskú legislatívu a dodržali podmienky uverejňovania súťaže na facebooku pripravili sme si pre vás oficiálne podmienky a pravidlá našej súťaže.

Súťaže o tričko s prekresleným plemenom psíka sa môže zúčastniť každý. Vek, pohlavie a ani demografické rozdelenie nie sú limitované. Za maloleté deti, prevezme zodpovednosť ako aj výhru dospelý zástupca.

Súťaž začala 2.7.2018 v pondelok, podmienkou účasti je komentár pod postom, kde účastník uvedie o aké plemeno by mal záujem, prípadne môže, ale nemusí, teda nejedná sa o podmienku v súťaži, uviesť aj meno svojho domáceho miláčika a pridať aj fotku. Zo súťaže budú vylúčené vulgárne, rasové alebo neľudské komentáre.

Účastníci môžu svoje komentáre pridávať do 22.7.2018 do 23:59. Výhercu vyhlásime 23.7.2018 počas dňa. Súťaž trvá presne 21 dní. Výherca bude vylosovaný náhodne.

Výherca získa tričko s plemenom svojho psíka, prípadne už prípravný motív bulteriéra zadarmo. Veľkosť a farbu trička si môže výherca zvoliť.

Výhru – tričko podľa vlastného výberu s graficky spracovaným plemenom psíka, nie je možné vymáhať peňažne či na faktúru. Výhru výhercovi pošleme po vzájomnej dohode na výhercom uvedenú adresu celkom bezplatne a zadarmo.

Výhru je možné odovzdať aj neskôr, v prípade, že výherca by požadoval grafické spracovanie plemena ako motív na tričko, kde spracovanie môže trvať od jedného týždňa a viac. Samotná výroba a doručenie trička, keď už budeme mať motív spracovaný zvyčajne prebehne do 7 prac. dní.

Týmto chceme teda požiadať výhercu o strpenie a samozrejme s ním budeme komunikovať všetky možnosti ako aj časovú náročnosť spracovania.

Tri najčastejšie spomínané plemená dáme graficky spracovať a ponúkneme ako ďalší motív na našich stránkach. Nebudeme prekresľovať fotografie psíkov účastníkov, ktoré vložili do komentára. Taktiež výherca nebude mať prekresleného jeho vlastného psíka ako motív na tričku, ale graficky spracujeme plemeno jeho psíka podľa oka a ruky skúsenej grafičky.

Pri spracovaní grafického motívu nedôjde k porušeniu autorských práv. Motív bude vždy vlastníctvom internetového obchodu letriko.sk. Motív nebudeme odovzdávať výhercovi. Výherca má nárok na jedno tričko s potlačou daného motívu, prípadne po dohode aj iné tričko, ktoré si vyberie na našich stránkach.

Vyhlasujeme, že Facebook nemá s našou súťažou vôbec nič spoločné, neorganizuje ju a ani ju nijako neprogramuje či nesponzoruje. Taktiež Facebook nemá voči účastníkom v súťaži žiadne záväzky.

Osobné údaje výhercu nebudú poskytnuté tretím stranám. Ako dôkaz, že sme niekomu naozaj výhru odovzdali, meno výhercu uverejníme v komentári pod postom ako aj vytvoríme nový post na ukončenie súťaže, kde pogratulujeme výhercovi k výhre a vyzveme ho, aby sa s nami spojil buď prostredníctvom facebooku alebo emailom.

Osobné údaje ďalších zúčastnených nebudeme nikde ďalej šíriť a ani ich spracovávať. Účastníci, berú na vedomie, že účasťou v súťaži verejne poskytujú svoje údaje na Facebooku v rozsahu v akom si ich každý účastník nastavil vo vlastnom profile. Komentáre účastníkov ako aj fotky či mená domácich miláčikov sú verejne dostupné na našej facebook stránke pod postom. Nijako komentáre neupravujeme, nemažeme a ani neprikrášľujeme.

Súťaž organizujeme my za e-shop letriko z vlastnej vôle. Prevádzkovateľa letriko stránky nájdete v možnosti prevádzkovateľ na našich stránkach.

Vyhradzujeme si právo súťaž predčasne ukončiť, zmeniť ju alebo zrušiť v prípade, že k tomu budeme donútení tretími stranami či nepredvídateľnými okolnosťami. Vyhradzujeme si právo vymazať alebo zrušiť komentár, ktorý má rasový charakter, uráža alebo je vulgárny či porušil základné ľudské práva. V opačnom prípade súťaž bude trvať tak ako sme uviedli na začiatku tohto článku.

Ďakujeme všetkým zúčastneným a už teraz sa tešíme na výhercu.

Za tím letriko

Lubka


Zanechaj komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť schválené pred ich publikovaním